tancovanie.eu

nachádzate sa tu: kluby Rakúsko | Viedeň: topless brigáda za vynikajúcu gážu bez privat dance

DÔLEŽITÉ INFO – NEPREHLIADNI!

Na tejto stránke tancovanie.EU sa nachádza staršia a nie 100%-ne aktuálna verzia ponuky tejto agentúry. Vrelo odporúčam presunúť sa hneď na NOVÚ VERZIU WEBU agentúry a síce na www.tancovanie.SK – tam sú všetky ponuky klubov, destinácií a aj ostatných príležitostí zárobku plne aktuálne. Okrem toho hromada ďalších informácií, ktoré na tejto verzii webu vôbec nie sú...

Rakúsko | Viedeň: topless brigáda za vynikajúcu gážu bez privat dance

E-mail Tlačiť PDF

Po rekonštrukcii obnovená ponuka tanečnej brigády v kaviarni vo Viedni (bezirk 20). Maličký a čisto turecký podnik bez možnosti privat dance, ale s vysokou gážou a s výbornými zárobkami.

Každá záujemkyňa o prácu tanečnice či hostesky (tzv. tischmädchen) vo Viedni by si mala nevyhnutne prečítať aj viaceré moje články o práci a živote vo Viedni všeobecne v mojom tanečnom blogu tu...

Zaujal ťa tento alebo iný klub z mojej ponuky? Máš nejaké doplňujúce otázky k agentúre či k práci tanečnice, ktoré ti nezodpovedala táto web stránka? Kontaktuj agentúru tancovanie.sk jednoduchým formulárom tu...

Zaujíma ťa aké prednosti ponúka táto agentúra v porovnaní s inými agentúrami či sprostredkovateľmi? Čítaj tu...

Ak by si rada ušetrila na cestovnom do klubu, alebo by si chcela dostať bonus za odpracovaný čas, alebo máš kamarátku, ktorú by si rada sprostredkovala do agentúry a dostala za to finančnú odmenu, čítaj článok tu...

Cesta do destinácie Viedeň | Rakúsko:

Cestuje sa samozrejme na vlastné náklady  tanečnice, spojenia z Bratislavy sú bezproblémové a časté – a to ako autobusové, tak vlakové. Na cestovanie hore dolu do Viedne a späť sa dá využiť tzv. týždňový lístok, ktorý stojí € 30. Vtedy jedna cesta do Viedne vychádza na € 3.75, čo je skutočne smiešna položka. Vyzdvihnutie na stanici Südbahnhof zabezpečí klub, ale len pri úplne prvom pobyte. Treba však dodržať podmienku príjazdu do Viedne najneskôr 19.00. Barmanky v podniku vedia veľmi poradiť ideálne spojenie za rozumnú cenu.

Ubytovanie v destinácii Viedeň | Rakúsko:

Podnik momentálne žiaľ nemá pre tanečnice ubytovanie, čo je jeho najväčší nedostatok. Majiteľ je schopný rezervovať pre seriózne záujemkyne ubytovanie v penzióne za rozumné peniaze (v prípade 2 tanečníc na izbe je cena pre jedno dievča € 12.50 za noc s raňajkami, keďže polovicu nákladov hradí majiteľ). Moje tanečnice z Bratislavy spravidla uprednostňujú cestovanie hore dolu, Češky samozrejme ubytovanie.

Pracovná doba v destinácii Viedeň | Rakúsko:

Podnik je otvorený denne, tancuje sa v stredu a vo štvrtok od 19.30, v piatok a v sobotu od 20.00 – a síce približne do 04.00. Na rozdiel od iných podnikov tu sa nezvykne ťahať otváracia doba až do rána, tanečnice spravidla 04.00 reálne opúšťajú klub.

Zárobok v destinácii Viedeň | Rakúsko:

Gáža v stredu a vo štvrtok je € 60, v piatok a v sobotu až € 90! Jediná podmienka je mať minimálne 5 konzumácií, teda predať aspoň 5 drinkov. Za tých prvých 5 drinkov tým pádom teda ani nie je odmena navyše, je to zahrnuté v gáži. V prípade, že tanečnica týchto 5 konzumácií nedosiahla, gáža sa znižuje na € 50 v stredu + štvrtok, resp. na € 80 cez víkend.

Odmeny za konzumáciu sú nasledovné: za piccolo má tanečnica € 3, za dvojitý drink ako je vodka, gin, whisky a pod., majú dievčatá € 2 a za malý drink, kávu atď. jedno euro. Kompletný zárobok je samozrejme vyplatený hneď po skončení pracovnej doby na ruku.

Špeciálny bonus | jedine v agentúre tancovanie.sk

Ako poďakovanie za lojalitu dávam mojim tanečniciam možnosť zbierať body za odpracované dni, ktoré sa následne dajú premeniť za výraznú zľavu pri nákupe tanečných vecí, prípadne je možné získať niečo aj úplne zadarmo! Všetky detaily k tomuto bonusu – k tejto špecialite agentúry tancovanie.sk nájdeš tu...

Oficiality potrebné k práci:

Tu je druhý háčik práce v tomto viedenskom klube: podnik (ako je vo Viedni bohužiaľ zvykom) nemá licenciu na tancovanie, čiže žiadne oficiality sa tu neriešia. Tancuje sa tu ako sa hovorí na divoko, s problémami sa zatiaľ dievčatá nestretli.

Potrebné jazykové znalosti topless tanečnice:

Klientelu síce tvoria takmer výhradne Turci, tí sú ale schopní komunikovať aj lámanou slovenčinou. Napriek tomu ovládať aspoň úplné minimum nemčiny je samozrejme citeľná prednosť. Angličtina síce pomôže tiež, ale skutočne minimálne. Každopádne do Viedne posielam bežne aj dievčatá, ktoré nevedia cudzou rečou takmer ani ceknúť a zarobia niečo aj tak. Tu však majiteľ aspoň úplné minimum nemčiny vyžaduje.

Oblečenie topless tanečnice:

Sexi šatôčky, bikiny, košieľky, čipkovaná bielizeň atď. Skôr kratšie a odhaľujúce oblečenie, určite nič dlhé a elegantné. Všeobecne na prácu topless tanečnice vo Viedni nie je potrebné (prinajmenšom na začiatku) investovať do oblečenia. Každé dievča nájde vo svojom bežnom šatníku veci, ktoré je možné použiť: kratučké šaty či mini sukne, topy, čipkové nočné košieľky, pekné sety spodnej bielizne a pod.

Termín možného nástupu do práce:

Spravidla okamžite po zaslaní fotiek, alebo po osobnom stretnutí so mnou – niekedy aj okamžite. Na podklade dôvery a nie prehnane vysokej náročnosti majiteľa schvaľujem do tohto klubu tanečnice ja, nepotrebujem teda posielať fotky šéfovi.

Minimálna dĺžka pracovného kontraktu topless tanečnice:

1 večer s tým, že to v tom prípade musí byť piatok alebo sobota. Mám k dispozícii len 2 miesta: 1 miesto na všetky 4 pracovné dni = od stredy do soboty vrátane. Druhé na piatok + sobotu. Uprednostním samozrejme tanečnice, ktoré chcú zostať viac dní.

Moje hodnotenie | poznámky k destinácii Viedeň | Rakúsko:

Klub som samozrejme sám navštívil. Je maličký, čo je na jednej strane prednosť – pretože je útulný a dievčatám v ňom absolútne nehrozí nejaké obťažovanie ani nič podobné. Každý by hneď všetko videl. Tanečnice tu na rozdiel od väčšiny ostatných viedenských podnikov majú možnosť priniesť si vlastnú hudbu na cd či na usb kľúči. Na druhej strane je pomerne zafajčený, keďže klientela je – ako som už spomenul – takmer čisto len turecká.

Hlavné negatíva som síce už zmienil, ale pre istotu zopakujem: klub nemá pre tanečnice byt, treba si zariadiť niečo samostatne, alebo denne dochádzať - alebo využiť ponuku prespania za poplatok u môjho známeho, ktorú opisujem vyššie. Ďalšia možnosť je po dohode s majiteľom rezervovať izbu v neďalekom lacnom penzióne. Viac o tomto type ubytovania neskôr. No a práca tanečnice tu nie je oficiálna. Ináč je klub pomerne vhodný aj pre začiatočníčku – je tu komplet slovenský personál (čašníčky aj tanečnice), nie je teda problém so zaučením.

Na záver zdôrazním, že v tomto klube je treba dať si zvlášť pozor na serióznosť a korektnosť: keď si tanečnica dohodne termín, musí ho v každom prípade dodržať. Odhlásiť sa je možné najneskôr 2, 3 dni vopred! Kto toto pravidlo nedodrží, ďalšiu šancu (od majiteľa) nedostane.

Čítaj ďalšie texty s upozorneniami na to, čo tanečnice vo Viedni čaká, v niekoľkých článkoch na mojom tanečnom blogu tu...

Komentáre tanečníc

k tomuto klubu nájdeš pod fotogalériou. Na tomto mieste majú byť len reálne komentáre tanečníc, ktoré tento klub poznajú a majú s ním vlastnú skúsenosť. Prosím preto nepridávať nezmyselné poznámky (budú tak či tak hneď zmazané) alebo rôzne otázky ohľadne klubu - tie treba smerovať na Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.  Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť